Zavřel s.r.o.

| E-shop | O nás | Obchodní podmínky | Certifikáty | Reference | Kontakt |
NÁKUPNÍ KOŠÍK (0 položek)
Vrata Výstavba plotů Brány Průmyslové oplocení Stavební práce Další specializace
E-shop
Kontakt

Aleš Zavřel s.r.o.
56601 Odbojářská 571                                                                                                                                                                    Vysoké Vysoké Mýto  
mobil: 603 269 184

info@aleszavrel.cz

zamrsk@icloud.com

www.aleszavrel.cz

IČO: 275 35 193,
DIČ: CZ27535193

Betafence

Hörmann

Nice

Fac

 

Kovářské PLOTY

Výška těchto plotových výplní je 85–103 cm dle vybraných špiček a vsazují se zpravidla do stavebního otvoru o výšce cca 100 cm. Výplně lze objednat i ve výškách nižších. Kovářské plotové výplní je možné vyrobit v neomezených délkách.
 
 
 
®
 
 
Pozinkované pletivo
 
Použití: Základní a nejpoužívanější typ plotu, který je vhodný pro všeobecné použití v sadařství, zemědělství. Zinkovaný drát zaručuje tomuto plotu životnost přes 10 let. Výhoda tohoto oplocení je ve vysoké pevnosti, v nízké ceně komponentů a možnost použití i v nerovné terénu. Životnost pletiva a jeho pevnost je dána průměrem z kterého se pletivo vyrábí a zejména velikostí ok. Proto dbejte při výběru pletiva na co největší průměr drátu a velikost ok 50mm. U pletiv s menším průměrem drátu a větší velikostí ok (60mm) se jejich nižší výrobní cena značně odráží v jejich životnosti a pevnosti.
 
Poplastované pletivo (zinkovaný drát s poplastovanou úpravou) z drátu 2,7mm
 
Bezůdržbový a nejpoužívanější typ plotu, který je vhodný pro všeobecné použití v sadařství, zemědělství, zahradě, atd.... Zinkovaný drát společně s plastovanou úpravou zaručuje tomuto plotu životnost přes 20 let. Výhoda tohoto oplocení je v rozumné ceně komponentů, varialibitě a možnost použití i v nerovné terénu. Drát 2,7mm a velikost ok 50mm zaručují maximální pevnost při zachování nízké ceny a dlouholeté životnosti.
 
Mimořádná odolnost proti korozi
 
Výrobek se vyznačuje mimořádnou odolností proti korozi a estetickým vzhledem. Jeho povrchová úprava, (extrudace), která je prováděna nanášením plastu na bázi PVC na žárově pozinkovaný ocelový drát zaručující dlouholetou životnost za přijatelnou cenu. (podstatně vyšší životnost oproti plastovaným pletivům na černý drát) Životnost pletiv je zejména dána velikostí ok a průměrem drátu z kterého se pletivo vyrábí. Proto dbejte na výběr pletiva z co nejsilnějšího drátu a s velikostí ok 50mm. U pletiv s menším průměrem drátu a větší velikostí ok ( 60mm) se jejich nižší výrobní cena značně odráží na kvalitě, životnosti a hlavně pevnosti pletiva. Velké množství našich zákazníků již povyměňovalo konkurenční pletivo z drátu 2,4 mm(nebo i slabší) za naše, jelikož slabší a málo pevné pletivo dosloužilo po jedné zimě nebo bylo zcela "zrušeno po návštěvě" středně velkého psa. 
 
Použití: v zemědělství, sadařství, lesnictví, stavebnictví, k oplocení sportovišť, zahrad, rodinných domů, průmyslových objektů a parků. Barva jedová zeleň (RAL 6005) nebo výšky 100, 125, 150cm i hnědá.
 

Pletivo Betafence

Běžní spotřebitelé:
 - ohrady pro drobná domácí zvířata, ohraničení zahrady, vymezení záhonů a jezírek či dekorace v podobě designových prvků v zahradě
 
Profesionální uživatelé:
 - oplocení parků, sadově upravených ploch, škol, sportovišť, rekreačních ploch, nebo ochrana významných objektů
 - ploty je možné využít také v zemědělství, lesnictví a zahradnictví, chovatelství a pěstitelství
 
Průmysl a mobilní oplocení:
 - betonářské sítě a pletivo, sítě pro průmyslové aplikace, pro výrobce chovatelských klecí, pro výrobce skladišťových regálů a vozíků, sítě pro stavebnictví, gabionové a svařované sítě z plochých drátů a jiné
 - mobilní ploty pro ohraničení dějiště společenských akcí

 

Čtyřhrané pletené pletivo OPTIMAL

 
Pletivo Optimal je klasické, pletené, čtyřhranné pletivo z ocelových drátů s poplastovaným povrchem, v kompaktním balení. Navzdory své elasticitě udržuje svůj tvar. Jeho instalace je jednoduchá a zároveň efektivní. Oko ve tvaru kosočtverce má velikost 50x50 nebo 60x60 mm. Průměr drátu pletiva je 2,50 nebo 2,70 mm, koncovky drátů jsou zahnuté z obou stran role.
Doporučuje se použít na oplocení zahrad, dvorců, hřišť, sportovišť, továren a pod. Velikost ok: 50x50 nebo 60x60 mm. Drát zalomený na obou koncích pletiva.
Vhodné typy sloupků k pletivu jsou: Kulaté sloupky, kulaté sloupky Bekaclip ®, zda sloupky Resitor®.
 K pletivům jsou Zahradní branky Economy, nebo Křídlové brány Fortinet®.
Pro diskrétnost i jako ochranu proti plevelům doporučujeme stínící tkaniny.
Barva zelená RAL 6005
Výška plotu 100-200 cm
Tloušťka drátu 2.5,2.7mm
 
 

Dekorativní pletivo Luxursus®

Luxursus® je elegantní pletený zahradní plot, zapadající perfektně do parkového stylu zahrady, protože má otevřenou a tradiční strukturu. Kromě toho se Luxursus® lehce instaluje kolem jakéhokoliv tvaru květinového záhonu. Drátěná síť Luxursus® je vyrobena z plastem pokrytého nízkouhlíkatého ocelového drátu s galvanizovaným drátem v jádru. Napínací dráty jsou alternativně splétány. Dráty jsou galvanicky pokoveny a potom poplastovány. Napínací zvlněné dráty jsou zahnuty na vrchní straně. Velikost oka pletiva je 150 x 75 mm. Průměry drátu: horizontální 1,55 - 2,40 mm, vertikální: 2,00 - 3,00 mm (nebo 2,40 - 3,25 mm pro výšku 120 cm).

Drátěná síť Luxursus® je pletivo vhodné pro dekorativní ohrazení záhonů, zahrad, či stromů., Je vyrobeno z plastem pokrytého nízkouhlíkového ocelového drátu s galvanizovaným drátem v jádru. Napínací zvlněné dráty jsou spletené a navrchu zahnuté.
Vhodné typy sloupků jsou: Sloupky Multistick o průměru 18 mm, kulaté sloupky bez úchytu, zda sloupky Resitor®.

Barva zelená RAL6005

Výška plotu 25-9cm

Tloušťka drátu 3.0-3.25mm

Svařované pletivo Pantanet®Family

Pevné svařované pletivo Pantanet®Family je vyrobeno ze svařovaného, galvanizovaného a plastem pokrytého plotu v rolích a přizpůsobených sloupů. Ideální je na oplocení soukromých zahrad a parků. Galvanizované pletivo vyrobené z galvanizovaného drátu, odporově svařované a potažené plastem. Horizontální dráty mají záhyb na každém oku. Ve vzdálenosti 25,4 mm od vrchu i ze spodní části je pletivo zesílené druhým okrajový drátem.

Doporučené sloupky k svařovanému pletivu jsou kulaté sloupky Bekaclip®.
 Nejvhodnější brány : Zahradní branky Economy, nebo Křídlové brány Fortinet®.

Výška plotu 61-203cm

Tloušťka drátu 2.5mm

Barva zelená 6073,antracit RAL 7016

 

 

 
 
 
Plotové sloupky Betafence
 
Sloupky jsou základem každého oplocení. Správná instalace sloupků je nejdůležitější, protože drží celý plot pohromadě a závisí na nich celá jeho odolnost a životnost. Naše sloupky jsou vybavené úchyty a pásky pro jednoduché přichycení pletiva. Sloupky nabízíme kruhové, obdélníkové i čtyřhranné s různou povrchovou úpravou. Všechny mají jedno společné - dlouhou živostnost a jednoduchou instalaci
 
 
 
Plotové sloupky Resitor®
 
Kovové trubkové sloupky kulatého průřezu s jedním držákem drátu, s krytkou,pozinkované a poplastované s čepicí. Vhodné pro všechna oplocení v rolích /Resitor, Plasitor, Promo, Pantanet, Luxanet, Luxursus, Fortinet, Zahradní svařovaný plot/. Technika povrchové úpravy: pozinkováne z vnitřní a vnější strany (275 g/m2 – obě strany kombinovány) a poplastovené (min. 60 mikronů). Při montáži sloupků do betonové stěny je nezbytné, abyste se ujistili, že uvnitř sloupku se nemůže zdržovat žádná voda.

Výška sloupku 120-300cm

Rozměry Ø32 / 1.25 mm,Ø38 / 1.5 mm,Ø48 / 1.5 mm;

Barva zelená RAL 6005

    
 
 

Sloupky Bekaclip®

Kulaté svařované sloupky s montážní drážkou pro uchycení pletiva. Pozinkovány zevnitř i z venku, následně poplastované vypalovaným polyesterem, s čepicí. Sloupky jsou vhodné pro všechny typy oplocení v rolích. Sloupky se betonují do země, nebo s použitím patek se uchycují do podlahy. Sloupky jsou vhodné pro všechny druhy pletiva v rolích, především svařované pletiva Pantanet®, Fortinet®, Zahradní svařovaný plot, případně i čtyřhranné pletiva Resitor®, Plasitor® Tennis, Promo, zda dekorativní oplocení Luxursus®, Luxanet®.

Výška sloupku 90-250cm

Rozměry sloupku Ø48 / 1.5 mm,Ø60 / 2.0 mm;

Barva zelená RAL 6005,antrcit RAL 7016

 

 

 

 

Branky, brány Betafence

Naše brány lze dokonale sladit se všemi druhy oplocení. Dodáváme posuvné a křídlové brány v jednoduché i dvojité verzi, s elektrickým pohonem i bez něj. Záleží na vás, zda si vyberete bezpečnostní bránu, či jednoduchou branku. Vždy jsme schopni se přizpůsobit vašim přáním i možnostem, abyste byli maximálně spokojeni. Brány a branky Betafence - kvalitně, bez poruch a za příznivé ceny.

 

Jednokřídlé brány Egidia® 3D

Křídlové brány Egidia® jsou dostupné s 2 druhy výplně: mřížová výplň, výplň panelem Nylofor® 3D. Branky a křídlové brány Egidia® s univerzálním vzorem výplně se dokonale přizpůsobí všemi typy oplocení.

 
Barva pozinkovaná a zelená RAL6005
Šířka brány 100 nebo 120cm
Výška brány 123-203cm
 
                                                                               
    
 
 

Křídlová branka Economy

Cenově výhodná varianta zahradní branky, která se snadno montuje a spojuje s oplocením. Vhodná je její kombinace s pletivy v rolích. Branka je pevná a kvalitně ochráněna před vnějším prostředím. Balení branky obsahuje všechny potřebné součástky a doplňky.

Barva zelená RAL 6005

Šířka 100cm

Výška 100cm,120cm a 150cm

 

Jednokřídlé brány Fortinet®


Křídlové brány Fortinet® perfektně harmonizují s různými ploty v rolích: Pantanet®, Fortinet®, Resitor®, Promo. Rám brány je vyroben z čtvercových ocelových trubek s profilem 40 x 40 mm. Pletivo Fortinet ® s velikostí ok 50 x 50 mm je navařeno do rámu brány. Vodorovné dráty mají záhyb v každém oku. Sloupky jsou přizpůsobeny různým výškám oplocení a jsou doplněny plastovou hlavicí.

Barva zelená RAL 6005

Šířka brány 100,125,300 nebo 400cm

Výška brány 75-195cm

                                                                                                                               

   

 

 

                                      Výrobky a realizace naší firmy

                
 
 
 
  
Výstavba plotu RD Choceň
   
 
        
 
 
       
 
 
© studio DAMI 2012 • e-shop: © regrafika