Zavřel s.r.o.

| E-shop | O nás | Obchodní podmínky | Certifikáty | Reference | Kontakt |
NÁKUPNÍ KOŠÍK (0 položek)
Vrata Výstavba plotů Brány Průmyslové oplocení Stavební práce Další specializace
E-shop
Kontakt

Aleš Zavřel s.r.o.
56601 Odbojářská 571                                                                                                                                                                    Vysoké Vysoké Mýto  
mobil: 603 269 184

info@aleszavrel.cz

zamrsk@icloud.com

www.aleszavrel.cz

IČO: 275 35 193,
DIČ: CZ27535193

Betafence

Hörmann

Nice

Fac

 

Brány / ...

Otočné/ ...
 
Pohon otočné brány DTA od firmy Hörmann
 
Pohon otočné brány DTA od firmy Hörmann je svým moderním, štíhlým designem a kombinací hliníku a ušlechtilé oceli sladěn s Vaší krásnou otočnou bránou. Co tak dobře vypadá, má zůstat dlouho krásné. zde
 
Proto jsou i všechny upevňovací prvky dlouhodobě odolné proti povětrnostním vlivům a šrouby jsou dokonce z ušlechtilé oceli. Pohon je zcela bezúdržbový: Žádné olejování nebo mazání.
 
 
Rozměry (mm)
  A A + zdich (vyjetý)
Normální verze 788 1068
Dlouhá verze 1030 1530
 
Stejně příkladná jako desing pohonu je také funkce a bezpečnost. Při otvírání se brána rozbíhá bez trhání. Před zavřením mírně přibrzdí, tak potichu, že v noci nikoho neruší. A pro Vaše uklidnění: Při překážkách brána ihned zastaví a krátce popojede zpět. Sevření je vyloučeno. Zde se nemůže nic stát.
 
 
Kryt, ozubená tyč, konzola. Upevňovací materiál je dokonce z ušlechtilé oceli. A pohon je zcela bezúdržbový. Při otvírání se brána rozbíhá bez trhání a před zavřením mírně přibrzdí.
Narazí-li brána na překážku, ihned zastaví a krátce popojede zpět, aby překážku uvolnila.
 
Fotogalerie:
 
 
 
 
Posuvné / ...
 
Pohon posuvné brány STA od firmy Hörmann
 
Pohon posuvné brány STA od firmy Hörmann se vyznačuje kompaktním, robustním kryzem z hliníku a umělé hmoty a spolehlivou elektronikou pohonu. Dalšími výhodami hnacího systému jsou velmi stabilní, výškově nastavitelná zamní konzola a ozubená tyč, která se dá pružně přizpůsobit konstrukci Vaší brány.
Vše je samozřejmě odolné proti povětrnostním vlivům.
 
Rozměry (mm)
Rozměry základu 380 x 300 x 800 (nenámrzný)
Přívod Poloha průchodky viz. obrázek
 
Kryt, ozubená tyč, konzola. Upevňovací materiál je dokonce z ušlechtilé oceli. A pohon je zcela bezúdržbový. Při otvírání se brána rozbíhá bez trhání a před zavřením mírně přibrzdí.

Fotogalerie:

 

 

 

© studio DAMI 2012 • e-shop: © regrafika