Zavřel s.r.o.

| E-shop | O nás | Obchodní podmínky | Certifikáty | Reference | Kontakt |
NÁKUPNÍ KOŠÍK (0 položek)
Vrata Výstavba plotů Brány Průmyslové oplocení Stavební práce Další specializace
E-shop
Kontakt

Aleš Zavřel s.r.o.
56601 Odbojářská 571                                                                                                                                                                    Vysoké Vysoké Mýto  
mobil: 603 269 184

info@aleszavrel.cz

zamrsk@icloud.com

www.aleszavrel.cz

IČO: 275 35 193,
DIČ: CZ27535193

Betafence

Hörmann

Nice

Fac

 

Vrata / Výklopná vrata / Originální výklopná vrata Berry, prodáno již přes 6 mil. kusů

 

Cena výklopných vrat se pohybuje již od 8.500,- Kč !!!

 

Osvĕdčují se již více než 40 let
Hörmann originální BERRY - vrata spojují vysokou kvalitu a vyzrálou techniku s dokonalým vzhledem. Jsou vhodná pro jednoduché, dvojité či řadové garáže. Existují v mnoha normovaných a atypických velikostech, s vedlejšími dveřmi stejného vzhledu jako vrata, s komfortním pohonem a dálkovým ovládáním.

 

 

Vyberte si z více než 20 motivů z oceli a dřeva

  • skoro ve všech možných barevných odstínech RAL

  • se vzhledově stejnými vedlejšími dveřmi

  • na přání možno také velkorysá prosklení pro individuální kontrasty

Novinkou jsou u společnosti Hörmann výklopná vrata Berry - Decograin a Mahagon
Tím je vůbec prvně poskytnuta možnost vytvořit vzájemně sladěný celkový obraz jednotlivých stavebních prvků, udávajících ráz celé fasádě.

Bezpečnost pro Vás a Vaši rodinu:

Nejmodernější bezpečnostní funkce, které odpovídají přísné normě EN 13241-1 a které jsou součástí sériového vybavení, Vás ochrání před zraněním: Ochrana proti sevření prstů, zajištěné odstavení vrat zabraňující zpětnému chodu vratového křídla a zabezpečení proti vloupání. U společnosti Hörmann jsou garážová vrata a pohony bezpečnostní jednotkou prověřenou institutem TÜV.

 

Záruka 10 let

 

Kvalita bez kompromisů:
Záruka 10 let na všechna garážová vrata Hörmann. Není nutné se spokojit s málem!

 

 

 
Vrata / Sekční vrata / Sekční garážová vrata pro náročné stavitele:
 
Cena sekčních vrat se pohybuje již od 16.500,- Kč !!!
Kolmé otevírání činí tato vrata ideální pro místa s malým prostorem před garáží a pro domy, které leží blízko komunikace. Vrata jsou opatřena celoobvodovým těsněním a zámkem proti krádeži.
Pohyb vrat je ve vodících lištách. Ocelové dvojstěnné lamely jsou absolutně rovnoměrně vyplněny tvrzenou polyuretanovou pěnou (bez freonů). Všechna vrata mají patentovanou ochranu proti sevření a pojistku proti pádu vrat při případném prasknutí pružiny. 
 
Pro náročné stavitele
V třinácti variantách vratového křídla. Z oceli: jedno-nebo dvojstěnné zateplené. Velmi exkluzivní jsou z masivního dřeva, s vedlejšími dveřmi stejného provedení. Pro větší komfort doporučujeme použití dálkově ovládaného Hörmann garážového pohonu.
 
fotogalerie:
 
   
  
 
Nová sekční garážová vrata Hörmann Eco
 
Cenově příznivá díky vysokému stupni standardizace při výrobě
Eco sekční garážová vrata se dodávají ve dvou atraktivních motivech a dvou provedeních: jednostěnná vrata EcoClassic a dvoustěnná vrata EcoTherm vypěněná polyuretanovou pěnou bez FCKW. Díky vysokému stupni automatizace a standardizace při výrobě a díky omezenému výběru provedení může Hörmann tato kvalitní vrata nabídnout za velmi atraktivní ceny. 
 
Pěkná, bezpečná a komfortní
Sekční vrata Hörmann Eco se vyznačují exkluzivním vzhledem a dlouhodobou funkčností a odpovídají již nyní budoucím bezpečnostním normám EU. Pro více pohodlí a komfortu je nabízen v této sérii i nový pohon garážových vrat EcoMatic!
 
 
EcoTherm - dvoustěnná, tepelně izolovaná vrata do šíře 5 m
 Dvoustěnné vratové křídlo je zvenku i zevnitř z ocelového plechu. Všechny lamely jsou navíc po celém obvodu zesíleny, čímž je dosaženo pevného spojení, a dokonale rovnoměrně vyplněny vytvrzovanou polyuretanovou pěnou (100% bez FCKW) Eco therm sekční vrata jsou stabilní, pohybují se tiše a nabízejí dobrou tepelnou izolaci.
 
 
 
 
 
 
Nová nabídka barev pro dvojstěnná sekční vrata EcoTherm
Kromě standardní barvy provozní bílá je nyní na výběr dalších 11 barevných odstínů i mnoho dalších podle stupnice RAL. Vyloučeny jsou však perleťové, svítivé a metalické barvy, stejně jako tmavé odstíny, u kterých je nebezbečí vziku trhlin v pěnové výplni nebo prohnutí působením slunečního svitu. Jednostěnná vrata EcoClassic jsou i nadále k dodání v provozní bílé.
 
 
 
 
 
 
 
Nová nabídka sekčních vrat se vzhledem dřeva, pevnost oceli
Toto provedení je vyrobeno nejmodernější technologií nanesením speciální folie, která dokonale imituje dřevo na ocelový pozinkovaný plech. Další mechanickou úpravou a lisováním vznikne sekce, která je ve všech směrech daleko odolnější než samotné dřevo.
Dlouhá životnost, dokonalá podoba dřeva a pevnost oceli jsou zárukou kvalitního výrobku.

 

© studio DAMI 2012 • e-shop: © regrafika